Pieter Jacobus van Boxel (1912 - 2001)

Lot 50: Pieter Jacobus (Piet) van Boxel Rotterdam 1912 -

AAG Auctioneers

December 2, 2009
Amsterdam, Netherlands

Pieter Jacobus (Piet) van Boxel Rotterdam 1912 - Den Hoorn, Texel 2001 Krijtrotsen van Calais Gesigneerd r.o. Olieverf op paneel, 25 x 47 cm. Herkomst: Galerie Het Kunstcentrum, Den Haag.