Raoul Hynckes (1893 - 1973)

Lot 224: Raoul Hyckes (1893-1973) "Spanen doos met vogelkooi" Huile s

Brussels Art Auctions

October 25, 2016
Sablon - Zavel, Belgium

Description: Raoul Hyckes
(1893-1973) "Spanen doos met vogelkooi" Huile sur toile. Exposition:Arnhem, Gemeentemuseum, Raoul Hynckes (1893-1973). Een overzicht, 1973, cat. n° 54
Signé en bas à droite. 71 x 100 cm.