René Broné (b. 1944)

Lot 1068: René Broné (Geb. 1944) 'Ivan Lendl'. Gesigneerd,

Vendu Rotterdam

May 12, 2009
Rotterdam, Netherlands

René Broné (Geb. 1944) 'Ivan Lendl'. Gesigneerd, gedateerd 1984 en genummerd 136/160. Litho 58x75 cm.

Antiques & Fine Art

Vendu Rotterdam
May 12, 2009, 12:00 AM CET

Rotterdam, Netherlands