Wou-Ki Zao (1921 - 2013)

Lot 674: round "Zao Wou-ki" dish in marked 'Sèvres' porcelain, an edition (of 52 pcs) from the 'Diane' service

DVC

March 18, 2018
Antwerp, Belgium

Description: ZAO WOU-KI (1921 - 2013) ronde schaal in porselein , gemerkt 'Sèvres' (een editie van 52 ex. van het servies 'Diane'), met een typische blauwwit compositie ontworpen door Zao Wou-ki - diameter : 26,1 cm getekend en gedateerd " 2 - 70 "
Accepted forms of payment: Wire Transfer
Shipping: to be arranged with the Auction House
31.0%
€0 €99 €10
€100 €299 €20
€300 €699 €50
€700 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €6,999 €500
€7,000 €19,999 €1,000
€20,000+ €2,000
Shipping Terms: to be arranged with the Auction House