Rudolf Wenghart (1887 - 1965)

Lot 422: Rudolf Wenghart (1887-1965) 'Tabe Toean' r.o. get.

August 29, 2012
's-Gravenhage, Netherlands

Rudolf Wenghart (1887-1965) 'Tabe Toean' r.o. get. en 1937 olieverf op doek, gemaroufleerd, z.l., 54x42 cm Daarbij L. Nadeh (20e eeuw) Javaanse schone r.o. onduidelijk get. en 1939 olieverf op doek, circa 40x30 cm

General Arts & Antiques

August 29, 2012, 10:00 AM CET

's-Gravenhage, Netherlands