Theo Voorzaat (b. 1938)

Lot 6092: Schilderij Theo Voorzaat (1938), 'Moeilijk

Zeeuws Veilinghuis

December 10, 2013
Middelburg, Netherlands

Schilderij Theo Voorzaat (1938), 'Moeilijk bereikbaar', gesigneerd en gedateerd 2004, paneel, diam. 48,5 cm. Provenance: gekocht bij Galerie Lieve Hemel, Amsterdam. Tentoonstelling: Marie Tak van Poortvliet Museum, Domburg.

2 Day Antiques & Collectables sale

Zeeuws Veilinghuis
December 10, 2013, 1:30 PM CET

Middelburg, Netherlands