Lot 3133: Schmidt, Anton Konrad (1887 Wien 1974) Pendants:

Est: €0 EUR - €200 EURSold:
DannenbergJune 16, 2012Berlin, Germany

Schmidt, Anton Konrad (1887 Wien 1974) Pendants: Dorfansichten am Fluss. Aquarell (Altersspuren), re. u. sign., 36x 58 cm, PP., R.

126 - Art & Antiques

June 16, 2012, 10:00 AM CET

Seesener Str. 8-9, Berlin, 10709, DE