Lot 2790: Tricia Gillman (geb. 1951)

Est: €100 EUR - €200 EURSold:
De ZwaanJune 26, 2013Amsterdam , Netherlands

Tricia Gillman (geb. 1951)
Flowerpot
[1]
olieverf op doek, 91 x 106 cm. Verso gesign. Flower Pot 1984, Tricia Gillman. Gekocht bij Benjamin Rhodes Gallery Londen in 1986

General Art & Antique Sale

De Zwaan
June 26, 2013, 06:30 PM CET

Keizersgracht 474, Amsterdam , 1017 EC, NL