Owe Zerge (1894 - 1983)

Lot 9: ZERGE, OWE, 1894-1983 Porträtt av ung man.

Crafoord Auktioner

November 26, 2011
Lund, Sweden

ZERGE, OWE, 1894-1983 Porträtt av ung man. Blyerts. Signerad och daterad 1944. 29x20. (D).

Fine Art & Antiques

Crafoord Auktioner
November 26, 2011, 12:00 PM CET

Lund, Sweden